2015-08-13

Компанія Nokian пропонує нову серію всесезонних шин

Компанія Nokian пропонує нову серію всесезонних шин — Kalesa.kiev.ua

Кожен водій знає, що для безпеки і комфорту керування автомобілем, його дійсно необхідно «перевзувати» двічі на рік. Адже літні і зимові покришки мають абсолютно різними властивостями, орієнтованими на певні погодні умови. Цього принципу підкоряються і нові і гума бу . Однак категорія всесезонних шин продовжує динамічно розвиватися і поповнюватися новими моделями.

Нещодавно про випуск широкої лінійки всесезонних шин повідомила компанія Nokian. Виробники сповіщають, що ці покришки володіють всіма необхідними якостями, щоб використовуватися як в умовах сніжної зими, так і в спекотну літню погоду. Втім, серія Weatherproof позиціонується як всесезонний продукт із зимовими характеристиками. У лінійку шин Weatherproof включені моделі для легкових автомобілів з розміром колеса 13-18 дюймів, а також «взуття» для позашляховиків з колесами 16-18 дюймів. Це одна з найбільших колекцій в категорії шин на будь-який сезон.

Велика увага виробники приділили керованості автомобілем з шинами Weatherproof в різних погодних умовах. Для цього використані інноваційні технічні рішення. В тому числі, до складу гуми додана силика, яка запобігає затвердіння шин при низьких температурах. Це покращує їх зчеплення з зледенілій або мокрою дорогою.

Малюнок шин також створений з урахуванням використання на снігу. Центральна частина відведена під великі елементи, а V-подібні блоки покращують тягові характеристики покришок. Для відводу води призначені глибокі канавки.

Керованість автомобіля з шинами Weatherproof була протестована на фінських випробувальних полігонах, розташованих за полярним колом. Однак ці всесезонні шини нітрохи не гірше показали себе і на випробуваннях в жарку погоду, які проводилися на швидкісних треках Німеччини та Іспанії. Шини прекрасно витримують взаємодія з розпеченим асфальтом, роботу в пилу і під час дощу. Передбачається, що основним ринком для всесезонних шин Weatherproof стануть країни Центральної Європи, де моделі з даної серії почнуть продаватися восени 2015 року.

А враховуючи, що в країнах Євросоюзу дуже жорсткі вимоги щодо терміну експлуатації шин, не доводиться сумніватися, що вже незабаром практично нові шини б / у з'являться в продажу і у нас. Хіба це не мрія кожного водія: якісні шини на будь-яку погоду, які не потрібно міняти двічі на рік? Nokian втілила цю мрію в життя.