Шини Б/В літні R13

Фото РозмірБрендМодель шт.в нал. Ост.прот. Грн.шт.
Внимание!В наличии есть только те шины, которые вы видите на сайте! Цену желательно уточнить тел.звонком4687
Фото XL ST-4000 (14год)-185/70 R13KargoMaxXL ST-4000 (14год)-295%7754686

Шини літні R13

Автомобільні шини R13 користуються великим попитом серед власників транспортних засобів. Адже саме вони сумісні з великою кількістю різних моделей автомобілів, поширених на дорогах нашої країни. Це такі машини, як Таврія, Toyota Corsa, Ваз, Nissan, Mazda Familia, Mitsubishi Mirage і інші. У більш широкому сенсі, такі шини підходять до великої кількості авто, яким вже виповнилося кілька років.

Чому слід вибирати шини саме такого діаметру? Все просто, даний параметр визначається посадковим діаметром покришки. При цьому значення висоти і ширини шини можуть бути різними. За рахунок 2 останніх параметрів можна домогтися зміни висоти посадки автомобіля і поліпшити його зчеплення з дорогою. Звертаємо увагу, що посадковий діаметр позначається в дюймах, а ширину і висоту прийнято вважати в міліметрах.

Вибираючи літні шини для свого автомобіля, також важливо знати, що вони виготовляються з більш твердої гуми, ніж зимові покришки, а тому їх зносостійкість вище. Їх основна відмінність полягає в малюнку протектора. Чим більше він гладкий, тим менше буде виникати опір при зчепленні з дорогою. Тому шини з гладким малюнком вибирають в тому випадку, коли передбачається більшу частину часу їздити по хорошому асфальту. Їх ще називають міськими покришками. Ті шини, малюнок протекторів яких виражений яскравіше, використовуються для пересування в умовах бездоріжжя. А по асфальтованих магістралях автомобіль з такою «взуттям» на колесах буде їхати більш шумно.

Ще 1 фактор, на який слід звернути увагу при покупці літньої гуми для авто, це симетричність малюнка. Цей параметр визначається відносно осьової лінії шини. Симетричні покришки трохи дешевше. При цьому вони забезпечують досить комфортний рівень їзди по звичайних міських дорогах. Перевага асиметричного малюнка полягає в тому, що такі шини надають набагато більше можливостей маневреності і швидше реагують на поворотах. Цей параметр може бути дуже корисний на швидкісних магістралях, а також забезпечить додаткову безпеку на звичайних дорогах.

Знаючи ці особливості, кожен водій зможе вибрати підходящий варіант літніх шин R13.