Зимові Б/В шини R13

Фото РозмірБрендМодель шт.в нал. Ост.прот. Грн.шт.
Шины б/у R13 сейчас отсутствуют. Пожалуйста не звоните уточнить.2157

Зимові шини R13

Установка зимових шин - це не примха їх виробників, а необхідність, продиктована погодними особливостями. Ці шини виготовляються з більш м'якої гуми, яка не твердіє під час морозів і забезпечує хороше зчеплення навіть з засніженій або зледенілій дорогою. Тому автовласники повинні подбати про покупки зимового взуття для своєї машини завчасно.

Один з найбільш поширених варіантів - це покришки R13. Таке кодування вказує на посадковий діаметр диска колеса, наведений в дюймах, а також радіальну конструкцію шини. Радіальні шини дають більшу за площею пляма контакту з дорожньою поверхнею і не завалюються набік під час різких поворотів. А що стосується діаметру, то R13 підходить для малолітражних автомобілів недорогого сегмента, які дуже поширені на наших дорогах.

Зимові шини бувають трьох основних видів: шиповані, з можливістю установки шипів і фрикційні. Шиповані шини найкращим чином підходять для НЕ проезженной засніжених доріг, але при їзді по асфальту вони досить швидко втрачають свої унікальні властивості. Тому для міста вони не підійдуть. Те ж саме стосується і покришок з можливістю установки шипів. Адже ця можливість повинна бути реалізована ще до початку експлуатації шин. Тому, рекомендуємо звернути увагу на фрикційні зимові шини R13, які оптимально підходять для поїздок по місту. Вони добре себе ведуть і на мокрому асфальті, і на покритих снігом або брудом дорогах.

Звертаємо вашу увагу, що шини на сайті kalesa.kiev.ua пройшли сертифікацію в країнах Європи, а тому, вони відмінно підходять для експлуатації на дорогах нашої країни. Оскільки вони б / у, вартість таких шин набагато нижче, ніж нових. Але ми пропонуємо тільки покришки з невеликим відсотком зносу, які ще довгий час можуть використовуватися в рамках діючих для них стандартів. Характеристики кожної шини вказані на нашому сайті, але якщо вам потрібна більш докладна консультація фахівців, будемо раді надати її за вказаними в контактних даних номерами телефонів. Також нагадуємо, що вибрані вами зимові шини, можуть бути доставлені в будь-яке місто України.