Зимові Б/В шини R21

Фото РозмірБрендМодель шт.в нал. Ост.прот. Грн.шт.
Шины б/у R20 отсутствуют. Не звоните, пожалуйста, за уточнением.1085

Зимові шини R21

Навіть водії, які вже багато років за кермом, визнають, що керувати автомобілем взимку набагато складніше. Але, в деякій мірі, спростити цю проблему допоможуть якісні і правильно підібрані зимові шини, встановити які потрібно буде як тільки температура стійко встановиться на позначці нижче +7°С. Щодо поширеним розміром таких шин є R21. Таке маркування означає, що шини з радіальної конструкцією мають діаметр посадкового отвору 21 дюйм. При цьому ширина і висота покришок може бути різною. Наприклад, частіше за інших зустрічаються параметри 295/40, 295/30, 295/25. Перше з чисел - це ширина шини в міліметрах, а друге - процентне співвідношення висоти і ширини протектора. Зимові шини R21 встановлюються на Audi Q7, Porsche Cayenne, Mercedes GL-Klasse (X164), Land Rover Discovery 4, Volkswagen Touareg, BMW X5 (E70) та інші легкові або легкогрузние автомобілі.

Визначити, чи підходять шини цієї розмірної категорії для вашого автомобіля, допоможуть фахівці компанії kalesa.kiev.ua. Маючи великий досвід роботи з європейськими шинами, вони підкажуть вам, який варіант вибрати відповідно до маркою вашого автомобіля і якістю доріг, по яких вам найчастіше доводиться їздити зимою.

В першу чергу, зимові шини поділяються на шиповані і фрикційні. Шиповані дадуть вам найкращу керованість на дорогах з щільним сніговим покривом. Але для їзди по асфальту вони малопридатні, а тому не надто поширені в нашій країні. Фрикційні шини також можуть дати хорошу стійкість і досить короткі гальмівний шлях на «білому асфальті». Для цього рекомендуємо вибирати скандинавські зимові шини. Вони виготовляються з м'якої гуми, а протектор таких покришок отримали потужні зачепи і безліч відвідних сніг канавок.

Для їзди по «чорному асфальту» краще підійдуть середньоєвропейські зимові шини. Вони трохи твердіше і не так швидко стираються про дорожнє покриття. Крім того, такі шини розраховані на більш високі швидкості. Вони можуть їздити і по снігу, але саме на асфальті дають кращу керованість. Крім того, малюнок протектора цих покришок зроблений так, щоб ефективно відводити з-під коліс воду і сніжну шугу.

Всі зимові шини R21 в каталозі kalesa.kiev.ua продаються за доступною ціною. Це шини б/в з Європи, які мають мінімальну ступінь зносу. З огляду на, що виготовлені вони були для Євросоюзу, якість таких шин дуже високо і може навіть перевищувати аналогічні показники шин, вироблених спеціально для нашої країни. Тому, купуючи у нас зимові шини для вашого автомобіля, ви виграєте і в ціні, і в якості.