Зимові Б/В шини R20

Фото РозмірБрендМодель шт.в нал. Ост.прот. Грн.шт.
В наличии есть только те шины, которые вы видите на сайте! Цену желательно уточнить тел.звонком4728
Фото CrossContactWinter (12год)275/40 R20ContinentalCrossContactWinter (12год)270%10505326

Зимові шини R20

Саме шини забезпечують контакт автомобіля з дорогою, його керованість, а значить, і безпеку водія і всіх пасажирів. Тому до вибору відповідних шин автомобілісти зі стажем ставляться дуже серйозно. Щоб купити хороші зимові шини R20, потрібно заздалегідь визначитися з тим, якими шляхами вам доведеться їздити протягом сезону найчастіше. Адже від якості дорожнього покриття залежить як малюнок протектора, так і деякі інші ключові якості зимових шин.

На більшій частині Європи найбільш популярними є шини, які призначені для сухого або мокрого асфальту. У нас їх називають середньоєвропейськими і купують найчастіше в великих містах, де дороги вчасно чистяться від снігу, та й взагалі, сніговий покрив тримається не так довго, як в сільській місцевості. Цей тип покришок цілком може використовуватися деякий час на засніжених дорогах, але саме на асфальті вони дають краще зчеплення з поверхнею і стійкість, в тому числі, під час Шуга - їзді по шляхах під час «сніговій каші». Відмінною рисою середньоєвропейських зимових шин є глибокі поперечні і поздовжні ламелі на протекторі.

Якщо вашому автомобілю потрібна підвищена прохідність, то краще звернути увагу на скандинавські шини. Їх іноді називають липучками, оскільки м'яка гума таких покришок буквально прилипає до дороги, чіпляючись за найменші шорсткості. На асфальті ці шини швидко зітруться, але їх стихія - це вкриті снігом і обмерзлі дороги, на яких вони забезпечують хорошу керованість автомобілем.

Ще один клас - це шиповані зимові шини, але у нас вони використовуються не дуже часто. Адже зими в нашій країні досить м'які, а якщо їздити на шипованих шинах по асфальту, то і шипи зітруться, і асфальт істотно зіпсується.

Зимові шини розміру R20 підходять для іномарок бізнес-класу, таких як AcuraMDX ll,

BMW5-7-series, Panamera, Dodge Caliber, PorscheCayenne, Honda Pilot, Nissan GT-R, а також інших марок автомобілів. Але навіть на установці шин на такі автомобілі можна заощадити без шкоди для якості. На сайті kalesa.kiev.ua ви знайдете зимові шини б/в, привезені з Європи. Всі вони зберегли високу якість і великий робочий резерв. Але в зв'язку з невеликим зносом, ціна на ці шини істотно знижена. Підібрати комплект зимових шин цього розміру ви можете самостійно або за допомогою менеджерів компанії, які професійно дадуть відповіді на всі ваші запитання.