Шини Б/В категорія «С» R14

Фото РозмірБрендМодель шт.в нал. Ост.прот. Грн.шт.
Фото Eurowinter HS437 (17год)175/70 R14CFalken (Япония)Eurowinter HS437 (17год)295%4706

Маркування R14C повідомляє про те, що це шини з посадочним діаметром 14 дюймів. Буква R вказує зовсім не на радіус, а на радіальну конструкцію покришки. Таке розташування шарів корду виключає їх перехлест і робить шину більш міцною. Буква С вказує на додаткове посилення конструкції покришки. Такі шини підходять для транспорту, схильного підвищеним навантаженням. В тому числі, їх вибирають для пасажирських і вантажних мікроавтобусів, а також пікапів інших автомобілів з великою вантажопідйомністю.

Однак, нові покришки «С» коштують досить дорого, а тому вигідним варіантом буде придбання шин б/в з незначним пробігом. Вони імпортуються з Європи, де до шин пред'являються дуже строгі вимоги якості. Тому навіть ті з них, які вже мають знос, будуть відмінно служити ще довгий час.

Важливо пам'ятати, що шини R14C, як і звичайні, орієнтовані на використання в певний сезон, а тому слід вибирати саме той варіант, який вам буде потрібно. Правильно підібрані шини забезпечують якісне зчеплення з дорогою і хорошу керованість для пасажирських мікроавтобусів і транспорту, що перевозить різні вантажі.