Про нас

Якісні б / у шини в Києві

Зміст автомобіля часто виходить дорожче, ніж його початкова вартість. Навіть коли з механікою і електронікою в машині все в порядку, доводиться витрачати чималу суму на покупку нового комплекту шин на всі випадки життя. Наша компанія може запропонувати вам вихід із замкнутого кола безперервних витрат на утримання автомобіля!

Чому шини краще купити у нас?

Наша компанія пропонує старі шини з Європи. Ми ретельно стежимо за станом продукції і не допускаємо шлюбу або сильного стирання гуми. У нас ви зможете купити:


  • Шини європейської якості, що не натираються силіконом для маскування дефектів;
  • Практично нові покришки з невеликими потертостями за мінімальну вартість;
  • Шини в ідеальному стані, але з різних комплектів.

Європейські шини б/у забезпечують відмінну керованість і ідеальне зчеплення, при цьому дозволяють вам істотно заощадити.

Ми продаємо автомобільну «взуття» від відомих і топових брендів. Асортимент шин постійно оновлюється і розширюється. У нашому магазині ви зможете купити саме той товар, який підходить вам найкраще. Саме у нас ви знайдете ідеальне співвідношення ціни і якості.

Чому варто купити старі шини?

Існує досить багато категорій старих покришок. Страхові та лізингові шини іноді мало поступаються в ціні новим шинам. Так чому ж вигідна покупка уживаного товару?

Якщо порівнювати нові покришки, які мають низьку вартість, і б/у за тією ж ціною, якість буде на боці б/у товару. Дешеві шини вітчизняного виробництва виготовляються з низькоякісної гуми, в той час як європейські старі моделі мають бездоганну якість.

Безпека б/у шин з Європи набагато вище, ніж нових місцевого виробництва. Навіть старі покришки забезпечать вам ідеальне зчеплення і тривалу експлуатацію.

Екологічна безпека європейських шин знаходиться на найвищому рівні. Незважаючи на те що з часом покришки можуть становити загрозу для навколишнього середовища, вони потрапляють в наш магазин задовго до того, як втратять свої властивості.

Митні служби не пропускають товар, який може становити загрозу для автовласника або оточуючих, тому б/у шини з країн Європи надходять до нас в бездоганному стані.

Купити в Києві старі європейські шини за мінімальною ціною - значить забезпечити не тільки істотну економію коштів, але і безпеку собі і своїх близьких!

SELECT id, alias, keyword_ua, h1_title_ua, description_ua, page_title_ua FROM pages WHERE alias='about'