Шини Б/В категорія «С» R17.5

Фото РозмірБрендМодель шт.в нал. Ост.прот. Грн.шт.
Шины б/у R17.5С отсутствуют. Не звоните пожалуйста уточнить.1913

Шини 17,5 класу С встановлюються на велику кількість автомобілів, таких як Volvo, Renault, Mercedes, Isuzu, Камаз, Opel та інші. Це покришки з високою міцністю, які підходять не просто для великих автомобілів, але і для легковантажних і пасажирських моделей комерційного транспорту. Природно, що вони відрізняються від інших не тільки за розмірами, але і по робочим характеристикам. Зокрема, такі покришки виготовляються з додаванням спеціальних домішок в гуму, що роблять її більш зносостійкою і краще пристосованою до швидкого гальмування.

В інтернет-магазині kalesa.kiev.ua представлений великий вибір літніх і зимових вантажних шин 17,5С. Це покришки б/у, привезені з країн Євросоюзу. Всі вони відповідають найвибагливішим стандартам якості і мають лише невеликий відсоток зносу. Тому такі шини відмінно підходять для наших доріг і мають достатній ресурс, щоб прослужити ще більш за один сезон.

Замовити шини б/у 17,5С можна з доставкою до вашого міста, а крім того, пропонуємо скористатися послугами шиномонтажу від kalesa.kiev.ua прямо на місці. У будь-якому випадку, ви отримуєте якісні шини бу 17,5С на вигідних для вас умовах.