Зимові Б/В шини R19

Фото РозмірБрендМодель шт.в нал. Ост.прот. Грн.шт.
В наличии есть только те шины, которые вы видите на сайте! Цену желательно уточнить тел.звонком1974
Фото SP Winter Sport 3D (11-13год) (RunFlat)235/50 R19DunlopSP Winter Sport 3D (11-13год) (RunFlat)275-80%15504827
Фото Blizzak LM-25V (12год)255/35 R19BridgestoneBlizzak LM-25V (12год)295%18504833
Фото Eagle LS2 (09год) M+S*-275/45 R19Good YearEagle LS2 (09год) M+S*-270%12004830

Зимові шини R19

Зимові шини - це обов'язкова умова для того, щоб продовжувати їздити на автомобілі після того, як температура стійко опустилася нижче семи градусів. Адже вони створені з іншого за складом виду гуми, ніж літні, мають власні особливості протектора і інші індивідуальні властивості. Тільки такі шини в стані в зимовий період забезпечувати комфортне і безпечне водіння.

Якщо говорити про зимові шини розміру R19, то вони підходять для автомобілів бізнес-класу. Це такі моделі, як AudiS6, MazdaRX-8, Cayman, BentleyAzure II, Panamera, Peugeot RSZ Sport, Continental Flying Spur і інші. Придбати такі шини для зими за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині kalesa.kiev.ua. Тут ви знайдете шини хорошої якості з Європи. Вони вже мають певний пробіг, а тому ціна на них істотно нижче, ніж на нові. У той же час, шини б/в на сайті kalesa.kiev.ua практично не розтратили свій робочий ресурс і можуть продовжувати використовуватися зі 100% гарантією їх якості. Адже виробники закладають у зимові шини R19 досить великий потенціал, а європейські норми по заміні автомобільних шин на нові дозволяють використовувати тільки малу його частину.

Якщо ви вперше встановлюєте на зиму шини R19, рекомендуємо отримати додаткову консультацію у майстрів сервісного обслуговування автомобілів kalesa.kiev.ua. Адже зимові шини з однаковим посадковим діаметром - 19 дюймів, можуть відрізнятися по ширині і висоті, малюнку протектора. Власне, різним може бути навіть призначення зимових шин. Так, для м'якого клімату центральної і південної Європи виробляються зимові шини категорії «Європейська зима». Вони орієнтовані на рух по асфальту і непогано відводять воду. У нашій країні м'які зими також не рідкість, особливо, якщо їздити ви будете по добре розчищених міських дорогах. Однак в разі, якщо автомобілю необхідно надати властивості підвищеної прохідності, краще звернути увагу на скандинавський тип зимових шин. Вони забезпечують краще відведення з-під коліс снігу, стійкість автомобіля на зледенілих дорогах і короткий гальмівний шлях.

На зимових шинах зазначено ще безліч додаткових характеристик: індекс максимального навантаження, коефіцієнт зносостійкості, індекс швидкості, кращий варіант дорожнього покриття. Розібратися з усіма нюансами вибору зимових шин вам допоможуть фахівці kalesa.kiev.ua. Якщо ж ви вже визначилися з вибором, ми чекаємо ваших замовлень і готові доставити шини в будь-яке місто.