Шини Б/В літні R21

Фото РозмірБрендМодель шт.в нал. Ост.прот. Грн.шт.
Шины б/у R21 отсутствуют. Не звоните, пожалуйста, за уточнением.1087

Шини літні R21

Шини з бортовим кільцем великого діаметра досить популярні серед власників дорогих іномарок. В тому числі, вони підходять для таких авто, як BMW, Audi Q7, Volkswagen Touareg, Porshe Cayenne, Land Rover Discovery 4 і багато інших. Відповідно «взуття» для таких моделей транспорту вибирають також якісну. І найкраще в цьому відношенні себе зарекомендували літні шини європейського виробництва, оскільки вони відповідають всім сучасним стандартам надійності.

Інтернет-магазин kalesa.kiev.ua пропонує купити б / у літні шини R21 з Європи. Це шини з невеликим відсотком зносу, які ще довго прослужать своїм новим власникам. Чому ж європейці їх змінюють? Вся справа в іншому рівні якості доріг, а також постійне прагнення використовувати останні моделі, які виробники випускають щорічно.

Так що навіть б / у шини з Європи можуть прослужити досить довго до досягнення рівня максимального зносу. Для цього необхідно після установки нових шин провести розвал-сходження коліс автомобіля, а також перевірити стан підшипників, кульових опор, амортизаторів. Також важливо підтримувати оптимальний тиск в шинах і дотримуватися акуратного стилю водіння на дорогах.

Літні покришки радіальної конструкції, до яких відносяться і шини R21, розраховані на пробіг близько 40-60 тис км. Так що навіть при зносі 10-15% вони мають значний потенціал експлуатації.

Щоб правильно вибрати літні шини для свого автомобіля, потрібно дотримуватися не тільки правил вибору автомобільної «взуття» потрібного розміру. Крім цього, кожна модель шин має власний індекс швидкості і граничного навантаження. Індекс швидкості позначається буквами латинського алфавіту від мінімального значення 40 км / год, що відповідає букві А, до показника понад 300 км / год, що відповідає Z. У разі перевищення встановленої виробником швидкості, запас міцності шини вичерпується значно швидше.

Те ж саме стосується і показника граничного навантаження. Він позначається цифрами від 50 до 100 і відповідає навантаженню від 190 до 800 кг.

Фахівці інтернет-магазину kalesa.kiev.ua готові надати професійну консультацію з питань вибору і покупки підходять для вашого автомобіля літніх шин R21. З якісними покришками ви будете почувати себе впевнено на будь-якій дорозі.