Шини Б/В категорія «С» R17

Фото РозмірБрендМодель шт.в нал. Ост.прот. Грн.шт.
Фото Cargo Vector (14год)-215/60 R17CGood YearCargo Vector (14год)-270%9503105
Фото WR C (12год)215/60 R17CNokianWR C (12год)280%10502366

Шини R17C встановлюються на багато моделей імпортних легковантажних автомобілів, орієнтованих на комерційне використання: перевезення людей або ж вантажів. Такий транспорт піддається більш високих навантажень, відповідно звичайні шини для легковиків, просто зітруться, не прослужив і одного сезону. Моделі R17C, навпаки, орієнтовані саме на такі складні умови. Вони набагато більш стійкі до стирання, а тому допоможуть вам досягти чудових показників керованості автомобіля і прослужать по-справжньому довго.

В магазині kalesa.kiev.ua ви знайдете великий асортимент шин R17C б/в. Всі вони зберегли практично повний робочий ресурс, а ступінь зносу визначають фахівці для кожної покришки індивідуально. Цей показник обов'язково вказується серед інших характеристик, і чим він більший, тим нижче вартість шини. Якщо перерахувати ціну такої шини в порівнянні з новою, то стає очевидним, що купити R17C б/в набагато вигідніше, адже прослужать вони практично стільки ж.

Вибирайте комплект літніх або зимових шин з посиленою конструкцією, щоб за будь-яких сюрпризи погоди, ви могли впевнено виїжджати на дорогу і легко справлятися з будь-якими поворотами.